Динамічний модуль пружності
В більшості пружних матеріалів спостерігається збільшення значення модуля пружності з підвищенням навантаження на матеріал. Унікальною особливістю матеріалів Sylomer (Силомер) є те, що в інтервалі робочих навантажень спостерігається мінімум значення модуля пружності, тобто максимум ефективності.
Частотні характеристики Вібропори повинні мати ізолюючі властивості в якомога більш широкому діапазоні частот. Їхня резонансна частота має бути максимально низькою, оскільки ефективна віброізоляція починається з частоти вдвічі вище за резонансу. При оптимальному значенні навантаження резонансна частота віброізоляційних опор з матеріалів Sylomer® досягає 5 Гц
Вплив температури і горючості Матеріали Sylomer (Силомер) нормально функціонують в діапазона температур від -300С до +700С.
Діапазон статичних навантажень
Характеристики стандартного ряду матеріалів Sylomer охоплюють широкий діапазон статичних навантажень від 0,5 т/кв.м до 120 т/кв.м, що дозволяє використовувати матеріал для вирішення широкого спектру задач віброізоляції. Спеціальні типи Sylomer витримують до 600 т/кв.м.
Навантаження – деформація На відміну від більшості інших еластомерів, під впливом навантаження матеріал Sylomer розширується в поперечному напрямку дуже не суттєво. В діапазоні робочих навантажень матеріал м'яко реагує на динамічні навантаження, що забезпечує ефективне зниження вібрацій при відносно невеликих деформаціях.
Хімічна стійкість Матеріали Sylomer використовуються в різних областях промисловості і будівництві, тому досить важливим аспектом для довговічної ефективності функціонування матеріалу є його стійкість до будь яких ( в тому числі і агресивних) середовищ, з якими він контактує. Матеріали Sylomer не розчиняються в більшості стандартних розчинників, а також стійкі до аліфатичних вуглеводнів. Галогеновмісні вуглеводні розчиняють матеріали Sylomer при підвищенних температурах.
Довговічність При тривалому впливі статичних навантажень, більшість пружних матеріалів частково втрачають свої віброізоляційні властивості внаслідок збільшення динамічного модуля пружності. |